Haber

Depremzede Umut Efe Kalfa, Fenerbahçeli isimlerle görüştü

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile futbolcular Mert Hakan Yandaş ve Attila Szalai, Gaziantep’te beyin sarsıntısı geçirerek enkazdan çıkarılan ve tedavi altına alınan 7 yaşındaki Umut Efe Kalfa ile telefonda görüştü.

Sarı lacivertli kulübün sosyal medya hesaplarından paylaşılan videoda, Mert Hakan Yandaş’ın Gaziantep’te enkaz altından çıkarılan 7 yaşındaki Umut Efe Kalfa ile telefonda görüntülü görüştüğü görüldü. gün önce hastanede tedavi altına alındı.

Kulüp tesislerinde bulunan Mert Hakan Yandaş, Umut Efe’ye, “Bak iyileştikten sonra Samandıra tesislerine geleceksin, ben sana tesisleri göstereyim, sana bir sürprizim var, bak seni kim karşılayacak. Tesislerde yemek yiyen teknik direktör Jorge Jesus, ” dedi. aldı.

Geçmiş olsun dileklerini ilettiği Portekizli teknik direktör Umut Efe, “Seni çok öpüyorum.” söz konusu.

Daha sonra Atilla Szalai’ye giden Mert Hakan Yandaş, Macar oyuncuyla Umut Efe’yi konuşturdu.

Depremzede ile Türkçe temasa geçen Szalai, “Geçmiş olsun, nasılsın? İstanbul’daki stadda görüşürüz inşallah. Kendine iyi bak” dedi. terimleri kullandı.

Umut Efe’nin “Teşekkürler seni seviyorum kardeşim.” Szalai, bir asker selamıyla “Ben de seni seviyorum” yanıtını verdi. söz konusu.

cavdarhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu